Nye championer

 Når vi setter inn nye champinoer her vil fargen på nye titler blir farget rødt, så det er mulig å se hvilken hund dette gjelder.

Nye championer Sørlandet:

 

NUCH NJ(D)CH Härkilas Vissla VI S35417/2007 / Eier: Marie Edland
N SUCH N SJCH Englans Elektra/ Eier: Dagfinn Pedersen
NJ(D)CH Stakkelias Stella NO36206/09 / Eier: Terje & Jenny Austenå
INT NUCH SUCH NJ(d)CH Høimyra’s Effie NO37325/09 / Eier: Torbjørn Haugen
NJ(D)CH Eikenese's Rooney I I I NO58206/09 / Eier: Pål Moi
NJCH NUCH Tuthammarens Ecco II / Eier: Tor Einar Rønningen
NUCH NJCH Fido 26503/08 / Eier: Tom Gjerudsen & Linda Eriksen
NUCH NJCH Frøya 26505/08 / Eier: Tom Gjerudsen & Linda Eriksen
NJCH SJCH Stakkelias Stål-Arko 22338/2007 / Eier: Erik Skogen
NJCH SJCH Brynsåsen`s Ronja / Eier: Arne Neset
SJCH SUCH NJCH NUCH Hærkilas Nevo I S43080/01 / Eier: Ronny Røiseland & BjørnTore Eikeland
NJCH SJCH JW Jana / Eier: Jan Willy Havorsen
NJCH SJCH Bojans Shakira / Eier: Petter Fredriksen
NJCH SJCH Hærkilas Bill / Eier: Odd Åge Stakkeland
SJCH NJCH Hærkilas Zackie1 S55187/05 / Eier: Pål.M. Stakkeland
NJCH Härkilas Hussie IV S42701/2003 / Eier: Pål.M. Stakkeland
NUCH NJCH SJCH Härkilas Tanjer III S43205/2005 / Eier: Tom Inge Rom
NUCH Ruska. / Eier: Jan.W. & Vera Halvorsen.
INT NUCH SUCH Härkilas Vika II - S61640/2002 / Eier: Torbjørn Haugen.

Nye championer Østfold :
C.I.T N SE J(D)CH Skåntorpgårdens Frida SE35270/2012 Eier:John Kr.Solbrekke.
NJ(D)CH JW Maya NO 33658/12 Eier:Stian H .Pettersen.
NJ(D)CH TK Ruska NO 48536/13   Eier:Stein Wahlstrøm.
NJ(D)CH Bloksbergs Vivva 14751/08  Eier:Stein Wahlstrøm.
NJ(D)CH Nattslagets Simba SE20563/2011 / Eier: Terje Bergersen
SUCH NUCH Hveemsåsens Iver NO15419/08 / Eier Harry Skaarud
NJCH SJCH Sagløkkens B'Luna NO20439/08 / Eier: Arild Andersen
NJ(D)CH SJCH Naveruds Älling / Eier: Morten Svendsen
NJCH SJCH Dreverdalen's Lizzie 01424/07 / Eier:Jørgen Nordby.
Nye championer Vestfold / Buskerud
 
N SE UCH N SE J(D)CH NV-12 EUW-15 NO56873/10 Jegerene`s Arielle- Marie Edland 
N SE JCH SE48890/2012 Myllevångens Märta - Hans Simensen/Morten Gilhuus
N VCH NO31151/12 Romdølens Niko - Niklas Wister Ørmen
N SE JCH NO52599/12 Bergeråsens Hulda - Rune Hedegart
N JCH NO51720/12 Stuttfots Ø-Timber - Gjermund Lie
N SE JCH NO60231/09 Ronja - Anders Thorrud/Børre Johansen
INT UCH N SE JCH NO32732/10 Eggekollens Taiga - Even-Andre Holmen/Jørn-Inge Thomassen
N VCH SE JCH NO36879/12 Bakkeskogens Luna - Jørn-Inge Thomassen
N JCH 28928/08 KO Tika - Kay Roar og Silje Olsen
NJCH Stuttfot’s Snerle / Eier: Mai Britt Åsane Bottegård
NJCH Stuttfot’s Sandy / Eier: Gjermund Lie NJCH NUCH Stuttfot’s Silva / Eier: Torben Hedegart
NVCH Stuttfot's Zetti / Eier: Torben Hedegart
NSUCH Eggekollen's Taiga / Eier: Jørn Inge Thomassen/Even Andre Holmen
NJCH JW Dennis / Eier: Vegard Nikkerud
NJCH Kuli / Eier: Thore Johansen
NJCH Stuttfot's Ærko / Eier: Gjermund Lie
NJCH SJCH Eggekollens Odin / Eier: Ulf Saasen
NJCH SJCH Eggekollens Thundra / Eier: Jørn Inge Thommassen
NJCH Gruvas Willma / Eier: Tore Brunes
SJCH Wilma / Eier: Leif Rakkestad
INT.JCH Wilma / Eier: Leif Rakkestad
NJCH SJCH JW Ronja / Eier : Kay Roar & Silje Olsen
SJCH Blixen / Eier: Rune Hedegart.
SJCH Uto-Qvinto 21549/05 / Eier:Roy Ørpen

Nye championer Østlandet
N FI JCH Haresporets Nix-Nikita Eier : Finn Hvalsbråten
Nord N S DK UCH N S JCH NO43003/14 Stakkelias Dacco III Eier: Ronny Engen
Nord FI&N&S JCH N&S UCH SE53759/12 Bäckskogens Mindy Eier: Tore John Faråsengen
N&S UCH N&S JCH NO44334/13 Sørperlas Norma Eier: Kim Alund
Nord N S DK UCH N S JCH NO37463/13 Klingagårdens Lucy Eier: Ronny Engen
N&S UCH N&S JCH  Sjöstens Liva  Eier: Kurt Haugen.
INT UCH N&S UCH N&SJ(D)CH  Haresporets Nix-Titan Eier :Arne Olsby
N S F NORD JCH Conitas Veselin Eier:Jan Arne Haugom.
N S UCH Bloksbergs Nix-Tiko NO51736/12 / Eier Arne Olsby
NJCH Näsfjällets Diva / Eier Kim Alund
NJCH Klingagården Bassy / Eier:Jan W Martisen.
NJCH NUCH NV-11 Conita Sirpa Se 29797/2010 / Eier: Ronny Engen
NJCH Haresporets Rex-w-Rocky / Eier: Erling Løken
NJ(D)CH SJCH Bajas NO52525/09 / Eier: Trond Erik Kongelf
NJCH Drevtorpet''s Truls 20720/03 / Eier: Jarl Eirik Raaum
NJCH Langmyrberget`s Pluto / Eier: Even Dehli
NORD UCH NUHC SUCH DKUCH Brynsåsen`s Vicky / Eier: Finn Hvalsbråten
NUCH NJCH Genagården`s Centa S59056/2006 / Eier: Ronny&Joakim Engen
NJCH SJCH Brynsåsen`s Vicky / Eier: Finn Hvalsbråten
NSJCH NUCH Haresporets Nix-Baron NO35444/10 / Eier: Arne Olsby
NJCH NUCH SUCH Härkilas Acka 1. S20795/2006 / Eier: Tom Espen Trangsrud
NJCH SJCH JW Tinka / Eier: Terje Korsmo
NJ(D)CH og SJCH Shiba NO9298/03 / Eier: Gunnar Lund
NUCH Haresporets Nix-Nixi NO52763/09 / Eier: Finn Hvalsbråten

Nye championer Telemark:
N SE JCH Tajm Choko til Jørn Aamand
NJCH Kräftjagerens Brisco til Anders Kristian Asdal
N SEJCH Lyngdølens Bella || til Kjetil Bakke
N SEJCH River Race James til Ola Brennhovd
N JCH Bakkskogens Zenta Eier:John Bærø.
N SJCH N SUCH NVCH Bakkeskognes Pjokken Eier:Kenneth Holdnes.
N JCH Bakkeskognes Tinka  Eier:Kjetil Bakke.
N S UCH N S JCH  River Race Cappelo Eier:Tom Lagesen.
N S UCH N S JCH Doverdalens Scott  Eier:Cato Landås
N S JCH Bakkeskogens Nikko Eier:John Trygve Kleven.
N S UCH Bakkeskogens Bella Eier:Kjetil Bakke.
FIN UCH SE UCH DK UCH NORD UCH Slagstigens Sara  Se18123/2011 Eier: Helge Andersen.
NUCH DK UCH SUCH INTUCH NORD UCH Slagstigens Rosso / Eier: Helge Andersen
INT NORD UCH DKUCH NJ(D)CH NUCH SUCH SV-09 Ari 04023/02 / Eier: Helge Andersen
NJCH Høimyra`s Chili 07376/04 / Eier: Stig Mathisen
NJCH Kaja 25391/04 / Eier: Håvard Fredly
NJCH SJCH S46924/2004 Ronja / Eier : Kjetil Moland
NJCH SJCH SUCH Stakkelias Dina / Eier: Helge Andersen
NJCH SJCH Kvindølens Sandy / Eier: Jørn Aamand
NJCH SJCH SUCH Eikeneses Micke / Eier: Kjetil Bakke
NJCH SJCH NUCH SUCH Lotta / Eier: Kjetil Bakke

 

 
Antall besøkende: 3739615 - Online: 73 - Sist oppdatert: 14.09.2017 - Legg til i favoritter - Tips en venn - Aeston
Hjem