Småhund NM 2012

Småhund NM 2012

Deltakere

 

Kat.nr.
Hund/Eier
Navn hund/eier
1
N J(D)CH N UCH Lotta No30150/09 - Drever

Bakke, Kjetil
Herumveien 224
3960 Stathelle
2
N J(D)CH Jw Nelle No42000/10 - Drever

Halvorsen, Jan Willy
Nævisdal
4821 Rykene
3
N VCH N UCH N JCH Tyriberget's Kikki No36493/09 - Beagle

Hansen, Arve
Trudvangbakken 5
1597 Moss
4
 

Trukket
5
N UCH N J(D)CH Tyriberget's Flekken 11938/06 - Beagle

Juvet, Helge Roald
Permobakken 19
3534Sokna
6
SE UCH SE JCH Eikenese's Micke 01111/07 - Drever

Bakke, Kjetil
Herumveien 224
3960 Stathelle
7
N J(D)CH N UCH J W Tinka 20320/06 - Drever

Korsmo, Terje
Orrhanevegen 11
2032 Maura
8
N J(D)CH Trixi 16461/06 - Beagle

Krohg, Lars Jørgen
Bingenveien 183
1860 Trøgstad
9
N J(D)CH Brodern's Tino 24659/08 - Beagle

Lukashaugen, Øyvind
Bjørnebærveien 14
2409 Elverum
10
N JCH NMSP-11 Jw Ronja 15129/05 - Drever

Olsen, Kay Roar
Langrand 25
3055 Krokstadelva
11
N J(D)CH Klingagårdens Bassy No42148/09 - Drever

Martinsen, Jan
Øvre Hagaveg 772
2150 Årnes
12
N UCH N J(D)CH Tass 01542/07 - Beagle

Sandsmark, Ole Erlend

4438 Sira
13
 
N JCH N UCH Härkilas Zackie I S55187/2005 - Drever

Stakkeland, Pål M.

14
N S JCH N VCH Uto-Qvinto 21549/05 - Drever

Ørpen, Roy
Lars Tønsagersv 26b
2080 Eidsvoll
15
N J(D)CH Lyngdølen's Zenta No55951/09 - Drever

Fredriksen, Petter

16
Joilo's Arron 25270/08 - Drever

Johnsen, Thomas og Gry Anita

2170 Fenstad
17
N J(D)CH Haresporet's Rex-W-Rocky No51758/09 - Drever

Løken, Erling T.

18
N J(D)CH Kvindølen's Sandy 05255/08 - Drever

Aamand, Jørn

 
Resultater dag 1
Småhund NM 10-11.11.2012 Romerike Harehundklubb ref.nr.45-12012
Kat. Rase Reg.nr. Navn Eier EGP LP KP Sum PP Sum KP
1 D No30150/09 Lotta Kjetil Bakke 62 65 7 127 134
2 D No42000/10 JW Nelle Jan W. Halvorsen 64 90 8 154 162
3 B No36493/09 Tyribergets Kikki Arve Hansen 61 90 6 151 157
4 Hunden trukket med gyldig grunn
5 B 11938/06 Tyribergets Flekken Helge Roald Juvet 56 90 5 146 151
6 D 01111/07 Eikenese's Micke Kjetil Bakke 69 90 9 159 168
7 D 20320/06 JW Tinka Terje Korsmo 58 90 6 148 154
8 B 16461/06 Trixi Lars Jørgen Krogh 68 90 8 158 166
9 B 24659/08 Brodern's Tino Øyvind Lukashaugen 73 90 9 163 172
10 D 15129/05 JW Ronja Kay Roar Olsen 55 67 8 122 130
11 D No42148/09 Klingagårdens Bassy Jan Martinsen 60 90 7 150 157
12 B 01542/07 Tass Ole Erlend Sandsmark 12 0 3 12 15
13 D S55187/05 Härkilas Zackie I Pål M. Stakkeland 63 90 8 153 161
14 D 21549/05 Uto-Quinto Roy Ørpen 64 90 7 154 161
15 D No55951/09 Lyndølen's Zenta Petter Fredriksen 55 77 8 132 140
16 D 25270/08 Joilos Arron Thomas Johnsen 50 71 6 121 127
17 D No51758/09 Haresporet's Rex-WRocky Erling Løken 12 0 3 12 15
18 D 05255/08 Kvindølen's Sandy Jørn Aamand 56 62 8 118 126
 
 
Katalog nr 6 Eikeneses Micke til Kjetil Bakke ble beste hund dag 1
Micke jaget 1. rå + 1. rå + 2. rå og 69 EP som gav 111.2 NM poeng etter dag 1
 
 
 
Cacit gikk til Øyvind Lukashaugen og hans Broderens Tino med 1. rå + 2. rå + 2. rå og 73 EP
Res-cacit til Eikeneses Micke og Kjetil Bakke 1. rå + 1. rå + 2. rå og 69 EP
 
 
 
Resultater dag 2
Småhund NM 10-11.11.2012 Romerike Harehundklubb ref.nr.45-12012
 
Kat. Rase Reg.nr. Navn Eier EGP LP KP Sum PP Sum KP
1 D No30150/09 Lotta Kjetil Bakke 66 90 6 156 162
2 D No42000/10 JW Nelle Jan W. Halvorsen 62 90 8 152 160
3 B No36493/09 Tyribergets Kikki Arve Hansen 51 60 5 111 116
4 Hunden trukket med gyldig grunn
5 B 11938/06 Tyribergets Flekken Helge Roald Juvet 47 73 6 120 126
6 D 01111/07 Eikenese's Micke Kjetil Bakke 66 90 7 156 163
7 D 20320/06 JW Tinka Terje Korsmo 69 90 8 159 167
8 B 16461/06 Trixi Lars Jørgen Krogh 12 0 3 12 15
9 B 24659/08 Brodern's Tino Øyvind Lukashaugen 65 90 9 155 164
10 D 15129/05 JW Ronja Kay Roar Olsen 63 90 7 153 160
11 D No42148/09 Klingagårdens Bassy Jan Martinsen 52 63 6 115 121
12 B 01542/07 Tass Ole Erlend Sandsmark 9 0 3 9 12
13 D S55187/05 Härkilas Zackie I Pål M. Stakkeland 58 90 7 148 155
14 D 21549/05 Uto-Quinto Roy Ørpen 58 90 7 148 155
15 D No55951/09 Lyndølen's Zenta Petter Fredriksen 56 90 7 146 153
16 D 25270/08 Joilos Arron Thomas Johnsen 55 74 7 129 136
17 D No51758/09 Haresporet's Rex-W-Rocky Erling Løken 68 90 8 158 166
18 D 05255/08 Kvindølen's Sandy Jørn Aamand 71 90 9 161 170
 
Beste hund dag 2 Kvindølens Sandy til Jørn Aamand 3 x 1. rå og 71 EP
 
 
Samlet resultat dag 1 og 2.
 
Kat. Rase Reg.nr. Navn Eier Los dag 1 Los dag 2 NM p. dag 1 NM p. dag 2 NM p. Total Rangering
1 DNo30150/09 Lotta Kjetil Bakke 2.rå(65)+3.rå(49) / 1rå+1rå 75 98 173 5
2 DNo42000/1 JW Nelle Jan W. Halvorsen 1.ha+1.rå / 1rev 104 80 184 3
3 B No36493/09 Tyribergets Kikki Arve Hansen 1.rå / 2rå(60)+3rå 77 63 140 12
4 Trukket
5 B 11938/06 Tyribergets Flekken Helge R. Juvet 1.rå/ 2rå(73)+2rå(64) 72 66,4 138,4 13
6 D 01111/07 Eikenese's Micke Kjetil Bakke 1.rå+1.rå+2.rå(71) / 1rå 111,2 82 193,2 2
7 D 20320/06 JW Tinka Terje Korsmo 1.rev / 1rå+2rå(68) 76 94,6 170,6 6
8 B 16461/06 Trixi Lars Jørgen Krogh 1.ha / 0.pr 92 12 104 16
9 B 24659/08 Brodern's Tino Øyvind Lukashaugen 1.rå+2.rå(73)+2.rå(64)/ 1rev+2rå(69) 108,4 92,8 201,2 1
10 D 15129/05 JW Ronja Kay Roar Olsen 2.rå(67) 1rå+2rå(76) 64,4 90,2 154,6 9
11 D No42148/09 Klingagårdens Bassy Jan Martinsen 1.rå+3.rev / 2rå(63) 84,5 60,6 145,1 10
12 B 01542/07 Tass Ole Erlend Sandsmark 0.pr 12 9 21 17
13 D S55187/05 Härkilas Zackie I Pål M. Stakkeland 1.rå /1rå 79 76 155 8
14 D 21549/05 Uto-Quinto Roy Ørpen 1.rå+3.rå / 1rå 84 74 158 7
15 D No55951/09 Lyndølen's Zenta Petter Fredriksen 2.rå(77)+3.rå / 1rå 70,4 72 142,4 11
16 D 25270/08 Joilos Arron Thomas Johnsen 2.rå(71) / 2rå(74)+2rå(61) 60,2 70 138,2 14
17 D No51758/09 Haresporet's Rex-W-Rocky Erling Løken 0.pr / 1rev+1rå 12 102 114 15
18 D 05255/08 Kvindølen's Sandy Jørn Aamand 2.rå(62) / 1+1+1rå 64,4 119 183,4 4
 
 
Losdyr 1. premie 2. premie 3. premie Koeff. for lospoeng mellom 61 og 89
 
Hare 24 12 6 0,3
Rev 18 9 4,5 0,2
Rådyr/hjort 16 8 4 0,2
 
 
 
Topp 5 NM 2012
 
Nr 1. Beagle 24659/08 Njch Brodern's Tino eier: Øyvind Lukashaugen
Nr 2. Drever 01111/07 Sjch Such Njch Eikenese's Micke eier : Kjetil Bakke / Hundefører Kjetil Moland
Nr 3. Drever No42000/10 Njch JW Nelle eier : Jan Willy Halvorsen
Nr 4. Drever 05255/08 Njch Sjch Kvindølen's Sandy eier : Jørn Aamand
Nr 5 Drever NO30150/09 Njch Nuch Lotta eier : Kjetil Bakke
 
 
 
 
Norsk Dreverring vil takke Romerike Harehundklubb for et vel blåst arrangement !!
 
For flere bilder fra arrangementet så gå inn på denne linken !
 
Antall besøkende: 5411242 - Online: 30 - Sist oppdatert: 19.11.2020 - Legg til i favoritter - Tips en venn - Aeston
Hjem