NM småhund 2010

 

      Resultater NM-småhund 2010             

 

 


Gratulerer NJCH BCH M S Hugin til Frank Tveiten som NM vinner,

NSJCH NUCH NMHSP-09 Tanja Til Kjetil Bakke med 2 plass,

NSJCH Kungbergets Furia Til Jørn Inge Thomassen med 3 plass 

 

 

 

101

N S JCH N UCH NMHSP-09 Tanja 10830/05, 20/04-2005, Rød/Hvit, Drever E: Bakke, Kjetil O: Martinsen, Jan

W, 2150 Årnes, Norge (SUCH SJCH Gäddegårdens Stej - Härkilas Neva I I) Fører: Bakke, Kjetil

EP+KP

Premieloser

tilleggspoeng

sum

rang

77

1 Rå, 1 Hare

16+24

117

5

83

1Hare+2 Hare+3Hare

24+12+6+3,3

128,3   

tot 245,3 p

 Nr 2

Dommer Ingard Hære dag 1                                                                                                

Dommer dag 2 Audun Ekeberg

 

102

N J(D)CH Hveemsåsen's Aya 23144/05, 08/09-2005, Trefarget, Drever E: Ekre, Bjørn O: Bakkely Jan Ingar,

2848 Skreia, Norge (Timm - N S JCH Dølstuen's Bixi) Fører: Ekre, Bjørn

EP+KP

Premieloser

tilleggspoeng

sum

rang

69

1 Rå

16

85

14

15

0

0

15         

tot. 100 p

 

Dommer Dag Mosengen Dag 1                                                                                           

Dommer Tomas Østvang Dag 2

 

103

N SE JCH N SE UCH Stuttfot's Silva 06620/05, 10/04-2005, Rød/Hvit, Drever E: Hedegart, Torben O: Hedegart

Torben H Og Morten, 3618 Skollenborg, Norge (NORD JCH N S UCH Stuttfot's Pax - N VCH N JCH

Røygården's Barnu) Fører: Hedegart, Torben

EP+KP

Premieloser

tilleggspoeng

sum

rang

67

1Rå+1Rå

16+16 =32

99

10

81

1Rå+1Rå

24+24

113    

tot 212 p

 Nr 5

Dommer Jan W Halvorsen Dag 1

Dommer Tore Reistad Dag 2

 

104

N S JCH Blixen 17088/03, 31/08-2003, Rød/Hvit, Drever E: Hedgart, Rune O: Thorsø, Robert, 7718 Steinkjer,

Norge (N J(D)CH Balder - Vømmølfjellets Eyla) Fører: Hedgart, Rune

EP+KP

Premieloser

tilleggspoeng

sum

rang

68

1 Hare + 3 Hare

24+6=30

98

11

 

Stiller ikke dag 2 pga skade

 

 

 

Dommer Svein O Steen Dag 1

 

105

N S JCH Skogsstigens Zorro S32311/2004, 08/04-2004, Trefarget, Drever E: Henriksen, Ole Jørgen Og Sten

O: Karlsson Henrik Og Olsson Marianne, Sverige (NORD INT UCH NV-00 S JCH NORDV NV-KBHV-99 SUCH

SU SJCH Ödrevets Bisse - S VCH S N JCH S UCH Skälvarås Äcka I) Fører: Henriksen, Sten

EP+KP

Premieloser

tilleggspoeng

sum

rang

64

1 Hare + 2 Rå (78 min)

24+8+3,6=35,6

99,6

9

61

1 Hare

24

85        

Tot 184,6 p

 

Dommer Rolf Syvertsen Dag 1

Dommer Svein R Thorsrud Dag 2

 

106

NORD UCH N S J(D)CH Brynsåsen's Vicky 12867/05, 25/05-2005, Rød/Hvit, Drever E: Hvalsbråten, Finn O:

Bakkestuen Geir, 2344 Ilseng, Norge (INT N S UCH N JCH RR NV-08 Haresporet's Nix-Harry - N JCH

Mossfallets Bessy) Fører: Hvalsbråten, Finn

EP+KP

Premieloser

tilleggspoeng

sum

rang

59

2 Rå + 2 Rå (63+61min)

16+0,8=16,8

75,8

19

64

3 Rå

4

68        

To 143,8 P

 

Dommer Torleif Hole Dag 1

Dommer Dag 2 Jan W Halvorsen

 

107

N J(D)CH S JCH Linnebackens Zenta S23591/2004, 08/03-2004, Tricolor, Drever E: Johnsen, Thomas O:

Magnusson, Erling, Sverige (Linnébackens Pontus - S UCH S JCH Linnébackens Jaga) Fører: Johnsen, Thomas

EP+KP

Premieloser

tilleggspoeng

sum

rang

75

1 Hare+ 1 Rå + 1 Rå

24+16+16=56

131

2

63

2 Rå (80min)

8+4

75        

Tot 206 p

 Nr 10

Dommer Tore Johanessen Dag 1

Dommer Harald Kr Hansen Dag 2

 

108

N J(D)CH J W Tinka 20320/06, 23/07-2006, Rød/Hvit, Drever E: Korsmo, Terje O: Halvorsen, Jan Willy Og Vera,

4821 Rykene, Norge (N JCH Daggskogen's Jeppe - N S JCH, NMHSP05 N UCH Ruska) Fører: Korsmo, Terje

EP+KP

Premieloser

tilleggspoeng

sum

rang

62

2 hare (75min) + 3 Hare

12+6+4,5=22,5

84,5

15

74

1 Rå+1Rå

16+16

106     

Tot 190,5

 

Dommer Birer Steen Dag 1

Dommer John Bærø Dag 2

 

109

N JCH Stuttfot's Sandy 06621/05, 10/04-2005, Rød/Hvit, Drever E: Lie, Gjermund O: Hedegart Torben H Og

Morten, 3618 Skollenborg, Norge (NORD JCH N S UCH Stuttfot's Pax - N VCH N JCH Røygården's Barnu)

Fører: Lie, Gjermund

EP+KP

Premieloser

tilleggspoeng

sum

rang

65

1 Hare

24

89

13

77

1 Hare+1Rå

24+16

117      

Tot 206 p

 Nr 9

Dommer Ole Lund Dag1

Dommer Hans I Granberg Dag 2

 

111

N JCH Jw Ronja 15129/05, 08/05-2005, Rød/Hvit, Drever E: Olsen, Kay Roar Og Silje Vonheim O: Halvorsen

Vera Og Jan Willy, 4821 Rykene, Norge (N JCH Daggskogen's Jeppe - N S JCH, NMHSP05 N UCH Ruska)

Fører: Olsen, Kay Roar

EP+KP

Premieloser

tilleggspoeng

sum

rang

59

2 Hare + 3 Hare

12+6=18

77

18

72

1Rå+2Rå+2Rå

16+8+8+3,8

107,8

Tot 184,8 p

 

Dommer Roy Sjødal Dag 1

Dommer Berit N Pettersen Dag 2

 

112

N JCH N SE UCH Tyriberget's Fromme Trym 11943/06, 25/05-2006, Tricolor, Beagle E: Rogstad, Gustav/

Magnussen, Elin O: Prestby, Bent, 1815 Askim, Norge (N UCH Royal Don Juan Trønder Bayass - Tyriberget's

Caia) Fører: Rogstad, Gustav

EP+KP

Premieloser

tilleggspoeng

sum

rang

72

1 Rå+ 3Rå

16+4=20

92

12

15

0

0

15      

tot 107 p

 

Dommer Tore Reistad Dag 1

Dommer Ole Lund Dag 2

 

113

N UCH N J(D)CH Tass 01542/07, 23/05-2006, Sort/Hvit/Brun, Beagle E: Sandsmark, Ole Erlend O: Sandsmark,

Ole Erlend, 4438 Sira, Norge (N UCH N JCH Røraskogen's Marko Boo - N JCH Vilza) Fører: Sandsmark, Ole E.

EP+KP

Premieloser

tilleggspoeng

sum

rang

79

1Rå+1Hare

16+24=40

119

4

69

1Rå+1Rå

16+16

101       

tot 220 p

 Nr 4 

Dommer Ole Th Nordbye Dag 1

Dommer Rolf Syvertsen Dag 2

 

114

N JCH N UCH Härkilas Zackie I S55187/2005, 30/07-2005, Trefarget, Drever E: Stakkeland, Pål M/ Anders/

Odd-Åge O: Lennartsson, Kjell, Sverige (S UCH S JCH Härkilas Meijo I - S UCH S JCH Härkilas Filippa I I I)

Fører: Stakkeland, Pål M.

EP+KP

Premieloser

tilleggspoeng

sum

rang

63

1Rå

16

79

16

84

1Rev+1Rå+2Rå(73min)

18+16+8+2,6

128,6   

tot 207,6 p

 Nr 7

Dommer John Bærø Dag 1

Dommer Bjørn Rustand Dag 2

 

115

N JCH Eggekollen's Odin 18901/05, 08/07-2005, Rød/Hvit, Drever E: Saasen, Ulf O: Thomassen Jørn-Inge,

3400 Lier, Norge (N S JCH N S UCH Härkilas Viking V - INT N S UCH NORD JCH NORDV-02 Svenningsereds

Cizzi) Fører: Saasen, Ulf

EP+KP

Premieloser

tilleggspoeng

sum

rang

82

1Rå+1Rå+3Hare

16+16+6=38

120

3

62

1Hare

24

86        

tot 206 p

 Nr 8

Dommer Berit Pettersen Dag 1

Dommer Birger Steen Dag 2

 

 

117

N S JCH Kungbergets Furia S31210/2002, 27/04-2002, Rød/Hvit, Drever E: Thomassen, Jørn-Inge O:

Lindberg, Claes Göran, Sverige (SUCH SJCH Gäddegårdens Stej - SJCH Kladas Freja) Fører:Thomassen, Jørn-Inge

EP+KP

Premieloser

tilleggspoeng

sum

rang

78

1Hare+2Hare (64min)

24+12+1,2=37,2

115,2

6

83

1Rå+1Rå

16+16

115         

tot 230,2 p

 Nr 3

Dommer Audun Ekeberg Dag 1

Dommer Tore Johansen Dag 2

 

118

N JCH S JCH N UCH Carnelian's Aramis-Otto 19156/04, 17/06-2004, Trefarget, Beagle E: Tønnesen, Bjørnar

O: Mujanic Faruk, 4085 Hundvåg, Norge (INT NORD UCH SJCH Belvaux Magical Storm - N UCH N JCH

Tz-Zira) Fører: Tønnesen, Bjørnar

EP+KP

Premieloser

tilleggspoeng

sum

rang

44

 

 

44

20

63

1Hare

24

87        

tot 131 p

 

Dommer Svein R Thorsrud Dag 1

Dommer Harry Skaarud Dag 2

 

119

N S JCH N VCH Uto-Qvinto 21549/05, 10/06-2005, Rød/Hvit, Drever E: Ørpen, Roy O: Eriksen, Steinar, 1730

Ise, Norge (N UCH Røygården's Uto-Skott - N S JCH NMSP06 Bergeråsen's Silka) Fører: Ørpen, Roy

EP+KP

Premieloser

tilleggspoeng

sum

rang

84

1Rå+1Rå+1Rå

16+16+16=48

132

1

70

3Rå+3Rå

4+4

78         

tot 210 p

 Nr 6 

Dommer Harry Skaarud Dag 1

Dommer Dag Mosengen Dag 2

 

 

 

 

 

120

N J(D)CH Fant 00667/04, 04/08-2003, Rød/Hvit, Drever E: Aamand, Jørn O: Ballestad Stian Og Neri, 3746

Skien, Norge (N UCH N S JCH King - Bergeråsen's Rinne) Fører: Aamand, Jørn

EP+KP

Premieloser

tilleggspoeng

sum

rang

64

1 Rå

16

80

17

55

2Rå+3Hare

8+16

69      

tot 149 p

 

Dommer Harald Kr Hansen Dag 1

Dommer Svein O Steen Dag 2

 

121

NMSP07 N S J(D)CH J W Jana 20318/06, 23/07-2006, Rød/Hvit, Drever E: Kerim Espen D Og Hestås Arild O:

Halvorsen, Jan Willy Og Vera, 4821 Rykene, Norge (N JCH Daggskogen's Jeppe - N S JCH, NMHSP05 N UCH

Ruska) Fører: Kerim, Espen Dybesland

EP+KP

Premieloser

tilleggspoeng

sum

rang

69

1Rå+1Rå+2Rå

16+16+8=40

109

7

71

1Rå

16

87         

tot 196 p

 

Dommer Bjørn Rustand Dag

Dommer Roy Skjødal Dag 2

 

122

N JCH FIN BCH M S Hugin 19669/01, 18/07-2001, Tricolor, Beagle E: Tveiten, Frank O: Skogen, Erik, 4516

Mandal, Norge (N JCH Scott - N S UCH N S JCH Amarita's Maika O' Jail) Fører: Tveiten, Frank

EP+KP

Premieloser

tilleggspoeng

sum

rang

77

1Rå+1Rå

16+16=32

109

8

88

1Rå+1Rå+1Rå+2Rå

16+16+16+8

144          

tot 253 p

 Nr 1

Dommer Tomas Østvang Dag 1

Dommer Ole Th Nordbye Dag 2

 
Antall besøkende: 4959115 - Online: 16 - Sist oppdatert: 27.01.2020 - Legg til i favoritter - Tips en venn - Aeston
Hjem