Borgvik utstillingen 2009

 
Utställning Borgvik 7/6 2009. Domare Torbjörn Granheim (hanar & BIR), Bo Wallin (tikar)
Värmlands Dreverklubb
 
 
Hund
Ägare
Resultat
 
Valpklass 4-6 mån Hanar
 
 
1.
Svanstrandens Hjalmar
M & KE Jansson, Svanskog
1 valp, Hp BIM-valp
 
Juniorklass Hanar
 
 
2.
Ackers Fantomen
Per Karlsson, Säffle
2 junkl
3.
Fallaskogens Elvis
Peter Sjöman, Säffle
2 junkl
4.
Härkilas Grey III
Jonas Eskilsson, Skillingsfors
1 junkl, 1 junkk, CK, 3 bhkl
5.
Naveruds Älling
Morten Svensen, Tomter, Norge
1 junkl, 2 junkk, Hp
6.
Stenhults Curre
Conny Edvinsson, Årjäng
2 junkl
7.
Storängens Qvick
Kjell Svensson, Kristinehamn
1 junkl, 3 junkk
 
Unghundsklass Hanar
 
 
8.
Storängens Oden
Olof Olsson, Uddevalla
2 ukl
9.
Storängens Pass
Roger Wallin, Grums
1 ukl, 1 ukk, CK
 
Jaktklass Hanar
 
 
10.
Ackers Pumba
Lars Carlsson, Säffle
2 jkl
11.
Ackers Tampere
Mikael Tranberg, Årjäng
1 jkl, res jkk, Cert,
12.
Allestorps Castor
Reidar Eriksson, Årjäng
2 jkl
13.
Berghällens Floyd I
P-O Knutsson, Kungshamn
2 jkl
14.
Ceasar
Christer Carlsson, Karlstad
2 jkl
14 B.
Drevtorpets Truls
Jarl Eirik Raaum, Norge
1 jkl, Cert
15.
Frykens Emil
M & C Jansson, Svanskog
1 jkl, 2 jkk, Cert, 4 bhkl
16.
Hjortebackens Onyx
Johan Fred, Sjövik
1 jkl
17.
Hjortebackens Orlando
Anders Carlsson, Sollebrunn
1 jkl, 1 jkk, Cert, 1 bhkl, BIR
18.
Härkilas Kaiser II
S & A Nilsson, Hajom
1 jkl, 4 jkk, Cert
19.
Kjemon’s Sixten
Sven Lindberg, Årjäng
1 jkl
21.
Stakkelias Stål-Arko
Erik Skogen, Mandal, Norge
1 jkl
22
Storängens Pajas
Raymond Skansen, Brunskog
KEP
23.
Svanstrandens Elvis
H-O Nilsson, Årjäng
2 jkl
24.
Svanstrandens Emil
M & KE Jansson, Svanskog
2 jkl
25.
Thepelis Drutten
Tommy Nilsson, Säffle
2 jkl
26
Tuthammarens Doglas
Svante Karlsson, Alunda
1 jkl, 3 jkk, Cert
 
Öppen Klass Hanar
 
 
27
Storängens Mino
Göran Johansson, Deje
2 ökl
 
Championklass Hanar
 
 
28
Ari
Helge Andersen, Skien, Norge
2 chkl, CK
29
Bjevas Tello
Sven-Gunnar Larsson, Linköping
4 chkl
31
Härkilas Tanjer I
L & K Barrvik
3 chkl, CK
33
Vättervindens Sigge
Lennart Karlsson, Skärblacka
1 chkl, CK, 2 bhkl
 
Veteranklass Hanar
 
 
34
Haresporets Nix-Harry
Arne Olsby, Nordre Toten, Norge
1 vetkl, CK, res bhkl
 
Valpklass Tikar 4-6 mån
 
 
35
Nattslagets Skrållan
Tony Andersson, Klässbol
1 valp, HP, BIR-valp
 
Juniorklass Tikar
 
 
36
Abba
Göran Edman, Ed
1 junkl
37
Ackers Ena
C-G Lindberg, Nordmarkshyttan
1 junkl, 4 junkk, Hp
38
Eggekollen’s Tundra
Jörn-Inge Thomassen, Lier, Norge
1 junkl
39
Hveemsåsen’s Arinya
Jan Ingar Bakkely & Ann Kristin Måbö, Skreia, Norge
1 junkl, 1 junkk, Hp, CK, 1 btkl, BIM
40
Härkilas Nalla I
Bernt Andersson, Åmotfors
2 junkl
41
Se Montana
Steinar Eriksen, Ise, Norge
2 junkl
42
Storängens Rani
G & L Johnsen, Segmon
1 junkl, 3 junkk, Hp
43
Storängens Rilla
Sofia Carlsson, Edsvalla
1 junkl, res junkk, Hp
44
Storängens Ronja
Reine Tranberg, Årjäng
1 junkl, 2 junkk, CK
 
Unghundsklass Tikar
 
 
45
Härkilas Era I
Stefan Besterman, Sunne
1 ukl, 2 ukk, Hp
46
Saga
A & A Jansson, Hagfors
1 ukl, 1 ukk, Hp
47
Thepelis Disa
Kurt Schönn, Åmotfors
1 ukl, 3 ukk, Hp
 
Jaktklass Tikar
 
 
48
Cita
Bo Larsson, Karlstad
1 jkl
49
Eggekollen’s Åsne
Stefan Andersson, V.Nysäter
2 jkl
51
Freja
A & A Jansson, Hagfors
1 jkl, 2 jkk, Cert, 3 btkl
52
Gråbeinjakta’s Lea
Stian Björnerud, Skarnes, Norge
1 jkl
53
Hveemsåsen’s Fiffi
Jan Ingar Bakkely, Skreia, Norge
1 jkl
54
Härkilas Acka I
Tom Espen Trangsrud, Slattum, Norge
1 jkl, 3 jkk, Cert
55
Kärrgårdens Essie
Lena Johnsen, Segmon
1 jkl
56
Magårds Zelma
Jörn-Inge Thomassen, Lier, Norge
1 jkl, Cert
58
Storängens Elvira
G & L Johnsen, Segmon
1 jkl, 4 jkk, Cert
59
Storängens Java
Annika Andersson, Segmon
1 jkl, 1 jkk, Cert, 2 btkl
60
Storängens Othilia
Magnus Bjärnered, Karlstad
1 jkl
61
Thepelis Betty
Jeanette Eriksson, Årjäng
1 jkl, res jkk, Cert
62
Tolsebodas Obbie
Finn Hvalsbråten, Gran, Norge
1 jkl
63
Valbodalens Gumman
Daniel Svensson, Färgelanda
1 jkl, Cert
64
Valbodalens Troja
Fredrik Svensson, Färgelanda
1 jkl
 
Öppen Klass Tikar
 
 
65
Kärråsens Qvittra
B-M & I Olofsson, Hagfors
1 ökl, 2 ökk, CK
66
Lill Lina
Frank Morten Taugböl, Kongsvinger, Norge
1 ökl, 1 ökk, CK, res btkl
67
Ruffi
Mats Stråhl, Kil
1 ökl, 3 ökk
 
Championklass Tikar
 
 
69
Brynsåsens’s Vicky
Finn Hvalsbråten, Gran, Norge
2 chkl, CK
70
Spisvråns Kia
Ulf Spånberg, Särna
1 chkl, CK, 4 btkl
 
Veteranklass Tikar
 
 
71
Storängens Annie
G & L Johnsen, Segmon
1 vetkl, CK
 
Uppfödarklass
 
 
 
Storängens Kennel
G & L Johnsen, Segmon
1 uppf, Hp

 
 
Antall besøkende: 4744860 - Online: 108 - Sist oppdatert: 20.08.2019 - Legg til i favoritter - Tips en venn - Aeston
Hjem