Nome prven

 

Arr.:

Lunde JFF

 

 

  

                            

 

   Teknisk arr.:

Beagle-Ringen-Telemark     

 

 

KATALOG

 

INT. SP  20-21.11.2008

 

Ref-nr.:45-08015

NKKs repr.:               John Br

Prveleder:                Bjrn Rambekk

Dommere:                 Jrn Aamand              Bjrnar Brudal    John Br

                                Gjermund Hafredal     Gunnar Mels     Olaf Olsen

                               Bjrn Rambekk          Tore Reistad       Svein Erik Singstad

Aspirant:                   Tom Thunberg

 

 

 

 

Premier:

Beagle-Ringen-Telemark                                       Prvens beste hund                                               Amaritas Yankee Jubas

Ulefoss Jernverks gavepremie                             Yngste premierte beagle                                        Rraskogens Barol Brick                          

Juliannes gavepremie                                            Klubb-Mester  Beagle-Ringen-Telemark             Amaritas Yankee Jubas

 

Telemark Dreverring                                               Klubb-Mester Telemark Dreverring                      Jeppe

Ulefoss Jernverks gavepremie                             Yngste premierte drever                                        Frya

 

Beagle-Ringen-Telemark   Rosett                        Prvens beste hund                                               Amaritas Yankee Jubas

Beagle-Ringen-Telemark   Rosett                        Klubb-Mester  Drever                                             Jeppe

Beagle-Ringen-Telemark   Rosett                        Klubb-Mester  Beagle Telemark                           Amaritas Yankee Jubas

Beagle-Ringen-Telemark   Roetter                       Klubbkamp beagle beste lag                                 Beagle-Ringen-Telemark

Beagle-Ringen-Telemark   Rosetter                     Klubbkamp beagle 2. beste lag                            Beagle-Ringen-Vest-Agder

 

Beagle-Ringen-Telemark                                       Magnor Villmarksserien til 1. 2. og 3.premie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lunde Jff, Nome / B  Ref.nr.: 45-08015

 

 

 

Telemark Dreverring

0001

Frya 13019/07, 07/05-2007, Trefarget, Drever E: Bakke, David, Rabben 19, 3940 Porsgrunn O: Martinsen, Jan

W, 2150 rnes, Norge (SUCH SJCH Gddegrdens Stej - Hrkilas Neva I I) Frer: Bakke, David

LP

EP

Sum

KP

Tot

Premie Vilt

Tilleggslos

M-poeng

Ind.pl.drever

90

67

157

7

164

1. r

73 min. r

97,6

2

Dommer: Olaf Olsen                             Prvens 3. beste hund

                       

0003

Jeppe 25388/04, 26/11-2004, Trefarget, Drever E: Eriksen, Hvard, Rute 20/39, 3683 Notodden O: Martinsen,

Jan Werner, 2150 rnes, Norge (N S JCH Rex - N JCH Hrkilas Tessie I) Frer: Eriksen, Hvard

LP

EP

Sum

KP

Tot

Premie Vilt

Tilleggslos

M-poeng

Ind.pl.drever

90

70

160

9

169

1. r

90 min.r +60min.hare

114

1

Dommer: Tore Reistad                          Prvens nest beste hund.                     Res.CACIT      Klubb-Mester

 

0004

Balder 13015/07, 07/05-2007, Trefarget, Drever E: Langeland, Hans Olav, Gartnerlkka 5, 3722 Skien O:

Martinsen, Jan W, 2150 rnes, Norge (SUCH SJCH Gddegrdens Stej - Hrkilas Neva I I) Frer: Langeland,

Hans Olav

LP

EP

Sum

KP

Tot

Premie Vilt

Tilleggslos

M-poeng

Ind.pl.drever

90

56

146

6

152

1. r

0

72

3

Dommer: Bjrnar Brudal

 

0010

Centa 11427/05, 06/05-2005, Rd/Hvit, Drever E: Aalo, Kathrine, Bergsbygdavn 304, 3949 Porsgrunn O:

Thorjussen, Arne, 3920 Porsgrunn, Norge (Timmy - Hunty) Frer: Aalo, Jrn

LP

EP

Sum

KP

Tot

Premie Vilt

Tilleggslos

M-poeng

Ind.pl.drever

0

9

9

3

12

0

 

 

5

Dommer: Svein Erik Singstad

 

0011

Linnbackens Pontus S56216/2001, 20/10-2001, Trefarget, Drever E: Aamand, Jrn, Frogner Ring 64, 3715

Skien O: Magnusson, Erling, Sverige (Hjortmossens Elvis - S JCH Linnbackens Gajsi) Frer: Aamand, Jrn

LP

EP

Sum

KP

Tot

Premie Vilt

Tilleggslos

M-poeng

Ind.pl.drever

90

56

146

6

152

1. r

0

72

4

Dommer: John Br

 

Beagle-Ringen-Telemark

0002

Rraskogen's Timmy Lazer 19772/01, 03/08-2001, Tricolor, Beagle E: Bolager, Asbjrn, Jensejordet Syd 9,

3739 Skien O: Olsen Olaf, 3739 Skien, Norge (N JCH Timmy - N S UCH N JCH Rraskogen's Gloria Markie)

Frer: Bolager, Asbjrn

LP

EP

Sum

KP

Tot

Premie Vilt

Tilleggslos

M-poeng

Ind.pl.beagle

0

12

12

3

15

0

0

 

5

Dommer: Bjrn Rambekk

 

0006

N UCH Amarita's Yankee Jubas 00204/07, 04/04-2006, Tricolor, Beagle E: Olsen, Anne-Marit Og Olaf,

Svanvikvn 342, 3739 Skien O: Olsen, Anne-Marit, 3739 Skien, Norge (Amarita's Yankee Yozz - Amarita's

Princesse Be-Judi) Frer: Olsen, Olaf

LP

EP

Sum

KP

Tot

Premie Vilt

Tilleggslos

M-poeng

Ind.pl. beagle

90

73

163

8

171

1. hare

90 min. rev

115

1

Dommer: John Br                            PRVENS  BESTE  HUND                 CACIT                         NJCh.

 

0008

Rraskogen's Barol Brick 09742/07, 27/03-2007, Tricolor, Beagle E: Rsjorde, Thomas, Kongeskogv 19, 3290

Stavern O: Olsen Olaf, 3739 Skien, Norge (N UCH N JCH Amarita's Miro Barol - Rraskogen's Marko Bride)

Frer: Rsjorde, Thomas

LP

EP

Sum

KP

Tot

Premie Vilt

Tilleggslos

M-poeng

Ind.pl. beagle

90

66

156

8

164

1. r

15 min + 45 min. r

86

2

Dommer: Gjermund Hafredal                             Prvens 4 beste hund              

                                                                                                                      BRT:   201 MP             Beste lag.

 

Beagle-Ringen-Vest-Agder

0005

N UCH N J(D)CH Balder 21576/05, 16/06-2005, Tricolor, Beagle E: Nome, Knut, Timbersen 16, 4534

Marnardal O: Jacobsen, Sverre, 4519 Holum, Norge (N UCH N JCH Rraskogen's Marko Boo - Tanja) Frer:

Nome, Knut

LP

EP

Sum

KP

Tot

Premie Vilt

Tilleggslos

M-poeng

Ind.pl. beagle

90

56

146

6

152

1. r

20 + 20 min. r

72

4

Dommer: Tore Reistad

 

0007

N J(D)CH Klihammarens Slatan S48644/2004, 17/06-2004, Trefarget, Beagle E: Refsnes, Odin, Stabakka,

4540 seral O: Nilsson, Bengt-Rune, Sverige (S UCH S JCH Bravurs Fokker - S JCH Rda Stugors Kimba)

Frer: Refsnes, Odin

LP

EP

Sum

KP

Tot

Premie Vilt

Tilleggslos

M-poeng

Ind.pl. beagle

64

61

125

8

133

2. r

46 min hare. 45 min r

79

3

Dommer: Jrn Aamand

 

0009

Hejdetassens Kajsa S54253/2006, 23/07-2006, Trefarget, Beagle E: Sandbakken, Egil, ydneskleiv, 4525

Konsmo O: Hoffman Stig Og Holmberg Gun, Sverige (S JCH Bravurs Gringo - S UCH S JCH Hejdetassens Kaxi)

Frer: Sandbakken, Egil

LP

EP

Sum

KP

Tot

Premie Vilt

Tilleggslos

M-poeng

Ind.pl. beagle

0

10

10

3

13

0

0

 

6

Dommer: Gunnar Mels                                                                                   BR-VA: 151 MP           2. beste lag

 


 

 

 

 

 
Antall beskende: 6948570 - Online: 37 - Sist oppdatert: 22.07.2023 - Legg til i favoritter - Tips en venn - Aeston
Hjem