Resultater VRMLANDS DREVERKLUBB 2006
RESULTAT BORGVIK I 1/10-31/10-2006
Ingen startande
RESULTAT BORGVIK II 1/11-30/11-2006
Hund
gare
Resultat
Ep
Ackers Friska
Mikael Tranberg
0
9
Ackers Friska
Mikael Tranberg
1 rv + 1 R, D-dert
49
Alice
T & P Lindeberg
1 + 3 R
42
Frykens Cooro
Gunnel & Dag Hansson
3 R
38
Genagrdens Jana
ke Ahlbom
2 + 3 R
42
Hrkilas Dicka V
Kre Johannesson
3 R
31
Hxbackens Deeno
Tony Andersson
0
12
Malte
Lars-Erik Dahlgren
1 + 3 R
45
Storngens Error
Roger Wallin
1 + 1 R
45
Storngens Error
Roger Wallin
2 R
41
Svanstrandens Tanja
M & K-E Jansson
1 + 1 + 1 R, D-ert
49
Valbodalens Troja
Fredrik Svensson
1 + 3 R
43
Valbodalens Zacke
Stefan Hansson
1 + 1 + 2 R, D-cert
48
Vstergyllens Allis
Anders Borgstrand
1 + 1 R
44
Resultat Borgvik III 1/12-31/12-2006
Hund
gare
Resultat
Ep
Ackers Friska
Mikael Tranberg
1 Ha + 1 R, D-cert
49
Alice
T & P Lindeberg
2 R
37
Bjevas Donna
Henrik Kihlberg
0
37
Bjevas Donna
Henrik Kihlberg
2 R
40
Blakkmarkas Kiro
Olav Jensen
2 Ha
39
DreveRsens Tuva
Bernt Andersson
1 + 1 + 2 R, D-cert
49
Frykens Cooro
Gunnel & Dag Hansson
2 R
39
Gruvas Burre
Glenn Espen Sparby
1 + 3 R
46
Hrkilas rko II
Kre Holmen
3 Ha
39
Karioonhiiren Roope
Walde Dahlstrand
1 R
43
Mia
Lars Erik Berge
1 + 2 R
44
Naveruds Quinto
Mats Edvardsson
2 + 3 R
40
Shiba
Gunnar Lund
1 + 2 R
44
Stenshults Arwen
Bjrn Arild Aahlborg
1 + 3 R
43
Storngens Elvira
Gran Johnsen
1 + 3 R
43
Storngens Error
Roger Wallin
1 + 2 R
44
Storngens Hubbe
Per Killingmo
1 R
44
Suckasens Affe
Veine Pettersson
1 R
43
Suckasens Affe
Veine Pettersson
1 + 1 R, D-cert
48
VinteRsens Boss
Sven-Erik Gustafsson
3 R
35
rnfjordens Kiwi
Martin Liljestrand
2 R
38
 
RESULTAT BORGVIK IV 1/1-31/1 2007
Hund
gare
Resultat
Ep
Ackers Friska
Mikael Tranberg
1+ 2 R
45
Ackers Odessa
Peter Axelsson
2 R
40
Blakkmarkas Kiro
Olav Jensen
0
31
Conitas Fina Stina
J-I Thomassen
1 Ha, HP
46
DreveRsens Tuva
Bernt Andersson
1 + 3 R
45
Eggekollens Alice
Claes-Gran Lindberg
0
18
Eggekollens Alice
Claes-Gran Lindberg
0
31
Finnelias Viola
Brd Aamodt
1 + 1 R
45
Gingsjns Lottie
Gran Johnsen
2 R
39
Hxbackens Deeno
Tony Andersson
1 R
43
Hxbackens Deeno
Tony Andersson
2 Ha
39
Kjemons Selma
Anders Wermlund
3 Ha
35
KrRsens Patron
Ingemar Olofsson
2 R
42
Majbergets Julle
Niklas Loberg
3 + 3 R
36
Nellie
Reidar Eriksson
1 + 2 R
45
Ronja
Kay Roar Olsen
1 R
43
Rosa
Brd Aamodt
1 R
42
Simson
Stein Wahlstrm
0
13
Stejo
Joakim Karlsson
1 + 1 R
46
Stejo
Joakim Karlsson
1 R
43
Storngens Cosmos
Gran Johnsen
3 R
39
Storngens Error
Roger Wallin
1 + 2 R, D-cert
48
Storngens Hugo
Gran Johnsen
2 R
40
Svanstrandens Linus
S Anderberg & K-E Jansson
2 R
41
Svanstrandens Litus
Thomas Bornecrantz
0
16
Tinka
Egil Alm Hansen
1 R
47
 
Antall beskende: 6948442 - Online: 19 - Sist oppdatert: 22.07.2023 - Legg til i favoritter - Tips en venn - Aeston
Hjem